Yeni Yelek Modelleri 2018

Biz bayanlar için örgü; boş vakitlerimizi değerlendirme, stres atma, hatta ev bütçesine katkıda bulunma anlamı taşımaktadır ve birbirinden farklı renk ve motiflerdeki yelek modelleri bu uğraşının en güzel meyveleri arasında ön plana çıkmaktadır.

Özellikle havaların soğumaya başlamasıyla birlikte üzerimizden çıkarmadığımız yelekler, günümüz moda anlayışında sadece soğuktan korunmak için değil; kıyafetleri tamamlayıcı birer aksesuar işlevi dahilinde kullanılmaktadır.

Söz gelimi kimi zaman mini bir eteğin, kimi zaman taytın ya da kimi zaman kot pantolonun üzerinde kullanılan mevsimlik bir yelek kıyafet kombinlerini bambaşka formlara büründürecektir.

Bu konuda bütün beklentilerinizi karşılayacak olan yeni yelek modelleri 2016 yılı örneklerini etraflıca incelemenizi şiddetle tavsiye ederiz.

Her Zevke Uygun Yelek Modelleri

İçinde bulunduğumuz yıla damgasını vuracağını şimdiden kestirebileceğimiz, giyim konusunda yılın modası olacak değişik renk ve desendeki yelek modelleri içerisinde:

• Önü açık yelekler,

• Belden kuşaklı yelekler,

• Sim ile süslenmiş yelekler ve

• Yaz mevsimine de uygun olarak tasarlanan cıvıl cıvıl renklerle süslenmiş, birbirinden zarif çiçeklerle zenginleştirilmiş yeleklere çevrenizde fazlaca denk geleceksiniz.

Bununla birlikte bayanların zevklerine ve moda anlayışlarına göre tercihte bulunabilecekleri cepli ya da cepsiz yelekler, arka kısımlarında dantelden işlemelerin bulunduğu yelekler ile hafif salaş giyim tarzından hoşlananların favorileri içerisinde yer alan salaş yelekler yeni yelek modelleri 2018 modasının en nadide örnekleri arasında olacaktır.

Yorum Yapın!