Yeni Patik Modelleri 2018

Yeni yılla beraber, son dönemin moda anlayışına uygun olarak dizayn edilen yeni patik modelleri görücüye çıktı. Biz de bu modelleri bir araya getirerek oluşturduğumuz seçki ile hem ayaklarımızı sıcak tutacak hem de görenlerin örgü yeteneklerimize imrenmesini sağlayacak örnekleri sizlerle buluşturmaya çalıştık.

Siz de bu modeller arasından beğenilerinize göre dilerseniz tığ işi, dilerseniz örgü işi modelleri evinizin rahatlığında kolayca tatbik edebilirsiniz.

Soğuk kış günlerinde hasta olmamanın altın kuralı ayaklarımızı sıcak tutmaktır ve sımsıcak patikler, bizim bu konudaki en büyük yardımcımız konumundadır. Biz süslü hanımlar olarak ayaklarımızı soğuktan korurken şıklığımızdan da ödün vermeyiz.

Bu gerçeği göz önünde bulundurarak son zamanların en gözde modeli olan dışarıdan bakıldığında babeti andıran, ilk görüşte patik olduğu anlaşılmayan örneklerin bizler için biçilmiş kaftan olduğunu söyleyebiliriz.

Babet görünümlü modellerin yanı sıra örgü konusunun piri olan bayanların rahatlıkla yapabileceği geleneksel çizgiler ile modern esintileri buluşturan beş şiş örgü patik modelleri de yeni patik modelleri 2018 örnekleri arasında kendine sağlam bir yer edindi.

Ben örgü işinde yeniyim, şiş ile çalışamıyorum diyorsanız siz de üzülmeyin; zira tığ işi ile de ortaya estetik açıdan son derece doyurucu modeller çıkarabilir, bir yandan kendinizi şımartırken diğer yandan sevdiklerinize ayaklarını sıcacık tutacak hediyeler verebilirsiniz.

Yorum Yapın!