Yeni İğne Oyası Örnekleri 2018

Modası asla geçmeyen ve bayanların her zaman tercih ettiği dantel türleri arasında yer alan iğne oyası, yapım aşamaları bakımından kimi zaman zor olmakla birlikte el emeği göz nuru kavramının vücut bulmuş halidir.

Evet, iğne oyası örnekleri emek ister ama sonuçta ortaya çıkan güzellik görüldüğünde verilen emeklerin kesinle boşa gitmediği fark edilecektir.

Büyük emeklerle yapılan birbirinden renkli ve zarif iğne oyası modelleri düz renkli sade bir kumaşı zenginleştirerek göz çok daha hoş görünmesini sağlamaktadır. Bu yönüyle yeni iğne oyası örnekleri 2018 yılında da örgü sever bayanların vazgeçilmezi olacaktır.

İğne oyası modellerini cazip kılan en önemli özelliklerinden birisi yıllara meydan okuması, kesinlikle modasının geçmemesidir. Geçmiş dönemlerden beri bayanlar arasında sıklıkla uygulanan iğne oyaları, çeşitli renk ve modellerin yardımı ile günümüz modasına da ayak uydurabilmekte ve model çeşitliliği açısından büyük bir zenginlik göstermektedir.

Biz de tüm bu modelleri gözden geçirerek sizlerin zevklerine hitap edeceğini düşündüğümüz en yeni ve en güzel iğne oyası modellerini bir araya getirdik. Yukarıda da kısaca değindiğimiz gibi yeni iğne oyası örnekleri 2018 yılı modelleri, eğer örgü dünyasında yeniyseniz sizi biraz zorlayabilir.

Bu sebeple öncelikle yapımı kolay örnekler üzerinde pratik yapmanızı, kendinizi yeterince geliştirdiğinizi düşündüğünüz anda daha zor örneklere geçmenizi tavsiye ederiz.

Yazma Kenarı Oya Modelleri 2016, İğne İşi Oya Örnekleri

Yorum Yapın!