Yeni Havlu Kenarları Örnekleri 2018

Havlu kenarları işlemeleri çok eski zamanlardan beri bayanların ilgisini çeker ve kullanırlar. Eskilerde her evde bulunan bu işlemeli havlu kenarları, el emeği göz nuru çalışmalar olmuştur. Şimdilerde tekrar popülerlik kazanan bu havlu kenarı işlemeleri için sizlere yeni havlu kenarları örneklerimizi sunacağız.

Şık ve modern bir görünüm kazandırmak istediğiniz havlularınıza bu yeni havlu kenarları örnekleriyle istediğiniz işlemeler için fikir edinebilirsiniz. El ve yüz havlularınıza, banyo havlularınıza, mutfak havlularınıza ya da istediğiniz herhangi bir havlunuza şık ve modern bir görünüm kazandırmak istiyorsanız bu modeller tam size göre.

Boncuklu ve gösterişli havlu kenarları bayanların ilgisini çeken havlu kenarları arasındadır. Banyo ve mutfaklara gerek kullanım amaçlı, gerekse de dekor amaçlı koyulan bu havlular bayanların oldukça ilgisini çeken ve kullandıkları havlulardır.

Makrome havlu kenarları yapmasını öğrendikten sonra hepinizin severek yapacağı, çeyizlere koyacağı ve hediye edeceği havlu kenarlarıdır. Eski zamanlardan beri kullanılan makrome modeli şimdiki zamanlarda daha canlı renklerle ve gösterişli boncuklarla işlenmektedir.

Yeni havlu kenarları örnekleri arasında en çok tercih edilen havlu kenarlarından biri de kalpli havlu kenarlarıdır. Başta yeni evli bayanlar olmak üzere, bütün bayanlar kalpli havlu kenarlarına rağbet göstermektedirler.

Yeni ve en çok tercih edilen bir diğer model de kenarları sarkan havlu modelleridir. Atkı görünümü verilen bu havlular da oldukça rağbet görmektedir.

 

Yorum Yapın!