Yeni Havlu Kenarları 2018

Bir evi ev yapan en önemli özellik zarafet ve şıklıktır. Zarafet ve şıklık ise küçük detaylarda gizlidir. Evimizdeki el ve yüz havluları bu küçük detayları temsil eden en önemli eşyalardır. Bunun ispatı ise, evimize bir misafir geldiğinde ilk dikkat ettiğimiz eşyanın havluların olmasıdır.

Hemen en şık, en desenli, en temiz havlular dolaplardan çıkarılıp misafirlerin kullanımına sunulması bu yüzdendir. Dolayısıyla havlu işte deyip geçecek bir konudan bahsetmiyoruz.

Evimizdeki şıklık ve zarafetin en önemli göstergesi olan havlularımızı en iyi şekilde kullanıma sunmanın gayretini taşıdığımızdan bu konuda sizleri bilgilendirmek istiyoruz.

Havlu kenarları özellikle kadınların dikkat ettikleri önemli aksesuarlardır. Bu konuda en büyük sıkıntı ise el emeği, göz nuru olan bu aksesuarların modellerini bulmadaki sıkıntıdır. Dert etmeyin. Şimdi size en son yeni havlu kenarları ile ilgili bilgileri aktaracağız.

Çiçek motifleri ile süslenen dantel havlu kenarı

Yuvarlak halkalı havlu kenarları

İğne oyalı havlu kenarları

Boncuklu havlu kenarları

Halka desenli havlu kenarları

Genç Kadınların Tercihi

2018 yılında en çok tercih edilen havlu kenarlarını, yukarıda saydığımız özellikteki havlu kenarları oluşturmaktadır. Özellikle genç kadınların çeyizlerinde bulunması gereken en son yeni havlu kenarları içerisinde kalpli, hayvan desenli modeller de bulunmaktadır.

Bütün bu modelleri banyo ve mutfaklarda kullanabilirsiniz. Evinize gelen misafirlerin hayranlıkla bakacağı bu havluları onlara hediye bile edebilirsiniz.

 

Yorum Yapın!