Yeni Bot Modelleri 2018

Pek çok kimse için kış denince akla direkt olarak birbirinden şık tasarımlı botlar gelmektedir. Hatta içinizde kış ayları hemen gelse de yeni sezona damga vuracak botlarımla arz-ı endam edeyim diyenlerin olduğunu da biliyoruz.

Biz de bu gerçekten yola çıktık ve yeni sezonda ortalığı sallayacak bayan ve erkek bot modellerini mercek altına alarak sizlere hoşunuza gideceğinden şüphe duymadığımız bot örneklerinden oluşan bir içerik hazırladık.

Yeni sezonda özellikle bayan bot modellerinde topuklar birazcık yükseliyor ve koyu renkler yerini daha canlı renklere bırakıyor. Topuklu tarzdaki yeni bot modelleri 2018 yılının gözdesi olurken düztaban botların pabucu da dama atılmıyor tabi ki. Birbirinden estetik düztaban botları da 2018 yılı bot modasında sıklıkla göreceğiz. Bununla birlikte yeni sezon botlarda:

  • Taşlı süslemeler,
  • Fermuarlı örnekler ve
  • Görselliği artırmayı amaçlayan bağcık ayrıntıları da fazlasıyla kullanılacak.

Erkek botları, bayan bot modellerine nazaran daha az değişkenlik gösterir; çünkü çoğu erkek, bayanların aksine değişiklikten çok fazla hoşlanmaz, klasik tarzdaki bot modellerini yeğler.

Ancak yeni sezonda erkek bot modellerinin de klasik görüntüsünden tamamen kurtulduğunu rahatlıkla ifade edebiliriz. Uzun bağcıklı modeller ile bilekten başlayarak ayağın arka kısmına kadar inen kemer detaylı bot örnekleri ile farklı biçimlerde dizayn edilen süet modeller oldukça güzel.

 

 

Yorum Yapın!