Yeni Bebek Yelekleri Modelleri 2018

Bebeklerimiz için yapmış olduğumuz örgü işleri arasında en çok severek yaptığımız örneklerden birisi olan ve en ufak bir esintide bile hasta olma ihtimali bulunan bebeklerimizi soğuk başta olmak üzere dış etkenlerden koruyan örgü yelekler, hem kız hem de erkek bebeklerimiz açısından oldukça uygun kıyafetlerdir.

Biz de bu düşünceden yola çıkarak en kıymetli varlıklarımız olan bebeklerimiz için oldukça renkli ve hayal dünyalarına hitap eden yeni bebek yelekleri modelleri ve yapılışlarını sizler için mercek altına alarak ortaya çok hoş bir içerik çıkardık.

Üstelik örgü konusunda kendinizi henüz yeterli düzeyde hissetmeseniz bile bu örnekler arasındaki yapımı daha kolay örnekleri deneyerek hem bu konuda kendinizi geliştirebilir hem de bebeğinizin kendi tarzını yansıtmasına yardımcı olabilirsiniz.

Bebek yelekleri konusunu ele alırken kız ve erkek bebekleri için yapacağımız yelekleri ayrı ayrı değerlendirmemiz daha sağlıklı olacaktır; zira bebek yelek modellerinde erkek ve kız bebekler için farklı renkler ve motifler kullanılmaktadır.

Örgü konusunda marifetli bayanların elinde adeta bir sanat eserine dönüşen yeni bebek yelekleri modelleri arasında kız bebekleri için olanlarda daha çok pembe tonları hâkimdir ve:

Çiçek,

Uğur böceği,

Güneş gibi motifler kullanılırken erkek bebek yeleklerinde çoğunlukla onların dünyasına ve yaratıcılıklarına hitap edecek renk ve motifler yoğun bir şekilde tercih edilmektedir.

Yorum Yapın!