Yeni Ayakkabı Modelleri 2018

Ayakkabı, özellikle biz bayanlar için bir tutkudur ve ayakkabı koleksiyonumuza yeni bir parça ekleme noktasında elimize geçen hiçbir fırsatı kaçırmama noktasında büyük çaba harcarız. Çünkü bizler şunu iyi biliyoruz ki; şıklığın ve zarafetin yolu ayaklardan geçmektedir.

Peki, 2018 yılında hangi ayakkabı modelleri trend haline gelecek? Sizi fazlaca merakta bırakmadan şunu söyleyelim; yeni ayakkabı modelleri 2018 yılında oldukça iddialı tasarımlarla karşımıza çıkacak.

Geçtiğimiz sezonun yıldızı olan ve diğer bütün modelleri geride bırakarak bayan ayakkabı modasında zirveye çıkan sivri burunlar, bu sezonda yerini daha da sağlamlaştıracak ve yaygınlaşarak kullanılmaya devam edecek.

Şimdiden söyleyelim; yeni sezonda her model ayakkabı çeşidinin sivri burunlarla karşınıza çıkması karşısında şaşırmayın. Daha önceki dönemlerde özellikle moda ikonu olan isimlerin ayağında sıklıkla gördüğümüz ve bu andan itibaren adeta bir virüs gibi yayılan bağcıklı ayakkabılarda 2018 modasında popülaritesinden hiçbir şey kaybetmeyecek.

Diz hizasına kadar çıkabilen bağcıklı ayakkabı modelleri bir yandan feminen bir görüntü ortaya koyarken diğer yandan içinizdeki asi ruhu sergilemenize olanak tanımaktadır. yeni ayakkabı modelleri 2018 modasında sizlere tavsiye edeceğimiz bir diğer model; özellikle son yıllarda büyük bir çıkış yakalayan ve en az topuklu ayakkabılar kadar yaygın hale gelen düz ayakkabılardır.

Şıklığın yanı sıra rahatlığını da önemseyen bayanların vazgeçilmezi olan düz ayakkabılar, bilhassa yaz aylarına damgasını kuvvetli bir şekilde vuracak.

 

Yorum Yapın!