Yeni Abiye Modelleri 2018

Özel günlerinizin vazgeçilmez tercihi olan abiyeler şıklık ve zarafeti doruklara çıkarıyor. Bir kadını en şık, en zarif gösteren elbise kuşkusuz abiyelerdir.

Galalarda, düğün ve nikah törenlerinde, mezuniyetlerde, doğum günü partilerinde abiyelerle kuşanmış kadınlar adeta göz kamaştırıyor. Şimdi size en son yeni abiyeler konusunda bir sıralama yapacağız. Bu modelleri mağazada istediğinizde bulabileceksiniz:

Kısa kollu şifon modelli abiyeler

Desenli askılı abiye modeli

Askılı ve dantel işlemeli abiyeler

Tek omuz taş işlemeli abiyeler

Kayık yaka modelli abiyeler

Askılı şifon modelli abiyeler

Dantelli, uzun kollu ve geniş dekolteli abiyeler

Payet işlemeli abiyeler

Askılı şifon modeller

Askılı, şifon abiye modelleri

Tesettürlü kadınlarımız için tasarlanan abiyeler de göz kamaştırıcı modelleriyle dikkat çekiyor. Fuşyarenkte olanlar en çok yakışan ve tercih edilen abiyelerdir.

Dantelli ve şallı olan modelleriyse, tesettürlü kadınların özel günlerde tercihleri oluyor. Şifon payetli abiyeler de kadınlar arasında ilgi çeken modellerin başında geliyor.

Zincirli abiyeler, dantelli ve pullu şifon abiyeler de tercihler arasında. Bütün bu eşsiz modeller, özel günlerde tesettürlü kadınların en çok tercih ettiği ve göz kamaştıran abiye çeşitleri olmakla birlikte, dar ve vücut hatlarını belli eden tesettürlü abiye modelleri dini faktörlerin de ötesinde, bütünlük sağlamak açısından modacılar tarafından önerilmiyor.  En son yeni abiyeler kategorisinde özel günleriniz için abiye modellerini sizlere sunduk.

 

Yorum Yapın!