Uzun Lif Modelleri

Örgü uzun lif örneği

Vazgeçilmez banyo aksesuarlarından biri de liftir. Özellikle çocukluğumuzdan beriel emeği olan ürünler dikkat çeker. Eğer siz de bunları kullanmaya devam ediyor ya da kullanmak istiyorsanız, el emeği ürünler satan yerleri tercih edebilirsiniz.

Bunun yerine siz de kendi liflerinizi yapabilirsiniz. Bunun için az da olsa el kabiliyetinizin olması gerekir. Hem boş zamanlarımızı değerlendirir hem de stres gibi öğelerden sizi uzaklaştıracak olan parçalar yaparsınız.

Her yerden satın alabileceğiniz lifler vardır. farklı özellik ve ebatlarda olanları bulunur. Oysa evde yapılanlar her zaman daha sık tercih edilir. Bu da genel olarak geleneksel alışkanlıklardan kaynaklanır.

Farklı ebatlarda lifler vardır. Bunların arasında uzun olanların kenarlarında tutma yerleri olur ve genelde sırt için gayet kolay kullanıma daha müsaittir.

Bu da tercih edilirliği arttırır. Özellikle sırt bölgesi için fayda sağlar. Sırt için daha sert ve uzun modeller seçilir. Genel sırt için ayrı kullanım olur.

Aynı zamanda küçük bir lif bulundurulur. Şahsi kullanımın önemli olduğu lifleri dönem dönem değiştirmek gerekir. Bu nedenle çeşit çeşit örneklere bakabilir ve isterseniz yapabilirsiniz.

Aynı zamanda sevdiklerinize özel parçalar yapabilirsiniz. Hatta sevgililer günü, anneler günü gibi özel günlerde, özel işlemlerle şahane lifler yapabilirsiniz. Sevdikleriniz banyoda bunları görünce çok mutlu olacaktır.

Renk ve motif konusunda seçim size kalmıştır. Özel zevklerinize uygun seçimler yapabilirsiniz. Elbette ip seçimi de önemlidir.

Daha yumuşak ve seçtiğiniz uygulamaya göre seçim yapmalısınız. Bu nedenle önce örnek konusunda kararınızı verimli daha sonra malzemelerinizi satın almalısınız.

Böylece hedefe yönelik bir alım işlemi gerçekleştirmiş olursunuz. Özellikle sakallı iplerin kullanımı kolay ve pratiktir. Desenli iplerle daha uygun ve değişik parçalar üretebilirsiniz.

Yorum Yapın!