Tül Perde Modelleri 2018

En son moda tül perde modellerinin resimlerini özellikle internetten bulmak mümkündür. Pek çok yeni perde modelleri pek çok markanın ürünleri sanal vitrinlerde sergilenmektedir. Özellikle tül perde markalarının ürünlerini ve özelliklerini mağazalardan almadan önce kontrol etmek mümkün olmaktadır.

En son tül perde modelleri içerisinde özellikle stor şekilde kullanılabilecek olan tül storlar bulunmaktadır.  Özellikle stor perdelerin gittikçe yaygın bir hal alması nedeni ile artık stor tüller çok fazla tercih edilir olmuştur.

Ayrıca artık pek çok halı yıkama şirketi stor perdelerini dahi yıkamaktadırlar. Bu şekilde temizlik konusunda yaşan sorunlarında çözülmüş olması artık sağlanmaktadır.

En son tül perde modelleri arasında özellikle hayalet tüller çok popüler olmaktadır. Motifleri daha güzel gösteren hayalet tüller ayrıca odanın daha güzel aydınlatılmasını sağlamaktadır. Özellikle bembeyaz tüller ile odanız için oldukça ferah ve temiz bir aydınlık görüntünün oluşması sağlanabilmektedir.

Bu hayalet tüllerden ziyade düz tüller ile de oldukça modern bir görünüme sahip odalar dizayn edebilirsiniz. Özellikle stor perdelerinin iki yanından uzanan ve yere kadar uzanan düz tüller ile modern bir tasarım yapmak mümkündür.

Hele de desenli stor perdelerin çok çeşitte ve desende olduğu şu günlerde özellikle o desenlerin renklerinde düz ve yere kadar uzun tüller ile oldukça hoş bir kontrast oluşturmak mümkün olmaktadır. Bu şekilde kendi tarzınızı evinizdeki perdeleri de dekorasyonunuza ekleyerek kendi tarzınızı yansıtmanız mümkün olacaktır.

 

Yorum Yapın!