Tesettür Giyim Modelleri 2018

En son tesettür giyim modelleri arasında elbette ki uzun hırkaları ve yelekleri görmek mümkün olmaktadır. Uzun hırka ve yelekler ile giymiş olduğunuz pantolonları ve gömlekleri çok daha tesettüre uygun şekilde kombinlemeniz mümkün olmaktadır.

Tesettür kombinleri son zamanlarda oldukça yüksek oranda bir artış göstermiş bulunmaktadır. Çantası ayakkabısı eteği bluzü ve eşarbı ile tam bir günlük kombini paylaşan çok sayıda kaynak bulunmaktadır. Bu şekilde pek çok kişi içinde bugün ne giysem karmaşasına karşı bir rehber olmaktadır.

En son tesettür giyim modelleri arasına son zamanlarda pek çok yeni ve eski marka tarafından yeni ürünler katılmaktadır.

Çoğu zaman çoğu ürün için de geleneksellikten çıkıp evrensel şekilde tesettürlü bayanlarının kullanımına sunulacak şekilde modacılar tarafından yorumlandığını görmek mümkün olmaktadır.

Bu ürünler ile özellikle de gelişen tesettür tasarım giyim sektörü içerisinde yer alarak farklı bir tarzı yakalayacağınız özgün kombinler yapabilirsiniz.

Yeni Trend Abiye

Abiye Doğu ülkelerinde kadınların giyindiği aslında geleneksel bir çizgiye sahip olan bol bir kalıba sahip olan ürünlerdir. Ancak son zamanlarda bazı markalar tarafından dünya tesettürlü kadınlarına bu geleneksel abayaların orijinal ve modern şekilde yorumlanmış tasarımı sunulmaktadır.

Özellikle pek çok Türkiye gibi ülkeler için yabancı olan bu tarz kıyafetler hem bolluğu nedeni ile tesettüre uygun hem de çizgileri ve detayları ile oldukça şık olmaktadır.

Yorum Yapın!