Resimli İğne Oyaları Modelleri

İğne oyaları çok eski zamanlardan beri bütün bayanların hem yapmayı sevdiği hem de evlerinde kullanmayı sevdiği modellerdir. Bu iğne oyası modelleri evinizin ve giyiminizin her yerinde uygulayabileceğiniz şık ve güzel modellerdir.

Resimli iğne oyaları modellerini paylaştığımız bu yazımızda birbirinden şık ve güzel iğne oyalarını ve onların modellerini bulabilirsiniz.

İğne oyaları aslında yapması zor işlemeler değillerdir. Asıl olan iğne oyalarında el becerisidir. Eliniz alıştığı zaman ve iyice öğrendiğiniz zaman kolayca ve hızlı bir şekilde zevkle iğne oyalarınızı örebilirsiniz. İğne oyaları tığ ile örülen oyalardır.

Bu yazımızda iğne oyalarını resimli detaylı olarak inceleyecek ve iyice öğreneceksiniz. Bu sayede daha kolay bir şekilde oyalarınızı yaparsınız.

İğne oyaları hem evinizde hem de giyiminizde kullanacağınız modellerdir. İğne oyaları işlediğiniz her yere nazik ve şık bir görünüm sağlar. Bu iğne oyalarını perdelere, havlu kenarlarına, şallara, eşarplara, yazmalara, yatak örtülerine ve kılıflar gibi her yere işleyebilirsiniz.

İğne oyaları renkli renkli ipler ile işleyebileceğiniz oyalardır. Bu oyalar ile çiçek motifleri gibi motifler de oluşturabilirsiniz. Her renk ip ile iğne oyalarınızı yapabilirsiniz. Ayrıca boncuklarla da iğne oyalarınızı süsleyebilir ve şıklık katabilirsiniz. Bu sayede birbirinden güzel iğne oyası motiflerine sahip olursunuz. İstediğiniz her yere şık ve güzel bu motifleri işleyebilirsiniz.

 

Yorum Yapın!