Resimli Cuma Mesajları 2018

Cuma mesajları için artık özellikle görsel paylaşımların eskiye oran ile çok daha mümkün hale gelmiş olduğu akıllı telefonlar üzerinden sadece hayırlı çımalar ya da cumanız mübarek olsun yazarak geçiştirilmek istenmemektedir.

Hem karşıdaki kişiye özel hissettirmek hem de daha anlamlı bir Cuma mesajı göndermek için artık daha uzun metinlere sahip olan resimli Cuma mesajları tercih edilmektedir.

En çok tercih edilen resimli Cuma mesajları arsında elbette ki ilk sırayı gül resimli Cuma mesajları almaktadır. Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed’i temsil eden gül İslam’da oldukça önemli bir yere sahiptir. Her ne kadar bir klasik olsa da Cuma mesajlarınız için gül resimli Cuma mesajlarını tercih edebilirsiniz.

En çok tercih edilen bir diğer resimli Cuma mesajı şekli ise uzun ve dua içeren mesajlar olmaktadır. Herkes Cuma günlerinin mübarek saatlerinde sevdiklerinin dualarında yer almak ister. Dua isteklerin sınırsız şekilde dile getirildiği ibadetlerden biridir.

Mübarek Cuma gününde sevdiklerinize dua içeren güzel Cuma mesajları göndererek onların duanızda yer aldığını gösterebilirsiniz.

Aynı şekilde aslında onlara attığınız duaları mesajlar ile kendiniz için de bir dua edilmesine vesile olmuş olabilirsiniz. Ayrıca çevrenizdekileri de dua ibadetini yapmaya yönlendirmenin iç huzuru yanında onları da sevaba sokma ihtimaliniz bu mesajlar ile pek çok iyiliği aynı anda yapma ihtimalinizi ortaya koyacaktır.

 

 

Yorum Yapın!