Renkli Lif Modelleri

Örgü renkli lif örnekleri

Siz de banyoda el yapımı lif kullanmayı seviyorsanız, kendiniz üretim yapabilirsiniz. Elbette bunun için el işi konusunda biraz kabiliyetli olmanız gerekir.

El yapımı özelliklerde olan lifler pratik olarak yapılabilir. Özellikle internet üzerinden birbirinden farklı modeller bulabilirsiniz. Anlatımlı görsel ve videolar bu konuda büyük yardımcıdır.

Renkli parçaları seviyorsanız, farklı renklerde ipler kullanmanız gerekir. özellikli bazı iplerde farklı renkler bir arada olur.

Hatta bunları kullanınca değişik desenler de ortaya çıkar. İsterseniz siz de bu şekilde  daha pratik olan ipleri kullanabilirsiniz.

Renkli bir kişiliğe sahipseniz evde yapabileceğiniz farklı motiflerin olduğunu göreceksiniz. Şiş ya da tığ kullanarak parçalar oluşturabilirsiniz. Şişle yapılanlar ve tığla yapılanlar arsında fark vardır.

Bu seçtiğiniz modelle de doğru orantılı olacaktır. bu nedenle seçim sonrasında malzeme almak daha mantıklıdır. Şiş kalınlığı da ip seçimi önemlidir.

Şişle yumuşak güzel uygulamalar yapabilirsiniz. Hatta tığ ile yaptığınız parçaları şişle yaptıklarınızın üzerine ekleyebilirsiniz.

İp değiştirebilir ya da direkt çok renkli özellikteki ipleri kullanabilirsiniz. Sakallı ipler gibi farklı özelliklere sahip olan ipler, daha farklı ve kolay uygulamalar yapmanızı sağlar.

Genel anlamda lif yapmak kolaydır. Basit parçalar olan bu parçaları hem kendiniz hem de sevdikleriniz için kullanma şansınız olur.

Online olarak bazı gruplarda, sosyal medya üzerinden paylaşımları inceleyebilirsiniz. Hatta burada sizin gibi bu konuya ilgi duyan kişilerle tanışabilirsiniz.

Böylece örnek ya da püf noktası paylaşabilirsiniz. Kolay uygulamaları yapmak çok zaman almaz. Bazı örnekler ise zorlayıcı olabilir.

Bu nedenle yapabileceğiniz özelliklerde uygulamaları seçmeniz daha sağlıklı olacaktır. Lif yapmayı bilmiyorsanız, bu tarz ürünleri elişi yapıp satan dükkanları seçebilirsiniz. Çeyiz malzemeleri satan yerlerde bolmiktarda seçenekle karşılaşırsınız.

Yorum Yapın!