Patik Örnekleri Yeni 2018

Çocukluğumuzdan kalan anılardır; annelerimiz bizlere patik giydirebilmek için peşimizden koşardı. O zamanın çocukları büyüdü anne oldu; şimdi biz çocuklarımızın peşinden elimizde birbirinden renkli, sıcacık patiklerle koşuyoruz.

Bununla birlikte gelinlik çağdaki her kızın çeyiz sandığında en az bir çift olmak üzere mutlaka patik bulunur. Bize göre içerisinde patik bulunmayan bir çeyiz sandığı tam olarak tamamlanmış sayılmaz.

Ayrıca son derece zarif ve estetik patikleri evlerimizde giyebileceğimiz gibi misafirliğe gittiğimizde yanımızda götürerek bir yandan ayaklarımızı sıcak tutarken diğer yandan konu komşuya örgü işinde ne kadar maharetli olduğumuzu gösterebiliriz.

Patikler işte böylesi renkli ve geniş bir dünyadır. Bu yüzden biz de sizlere içerisinde en son patik örnekleri olan bir dosya hazırlamaya karar verdik. Söz konusu içeriklerimizde her beğeniye ve tarza uygun bir patik modeli bulabileceksiniz ve bu modelleri ister tığ ile isterseniz şiş ile rahatlıkla tatbik edebileceksiniz.

Patik modelleri, zaman içerisinde fazlaca değişkenlik göstermese de özellikle son yıllarda ortaya çıkan farklı trendlerin etkisiyle farklı formlarda karşımıza çıkabilmektedir.

Söz gelimi bilhassa son yıllarda ev ayakkabısı şeklindeki patik modelleri son derece yaygın bir biçimde kullanılmaktadır.

Eğer örgü konusunda kendinize güveniyorsanız beş şişle yapılan modeller tam size göre. Yok, ben daha kolay modelleri yapayım diyorsanız tığ ile dümdüz bir şekilde öreceğiniz patikleri:

Boncuk,

Kurdele,

Ponpon gibi aksesuarlarla süsleyerek en son patik örnekleri arasından kendi tarzınıza uygun modelleri ortaya çıkarabilirsiniz.

 

Yorum Yapın!