Örgü Tunik modelleri 2018

Kolay tunik için kendinize özellikle delikli modeller seçebilirsiniz. Delikli tığ işi çok sayıda kolay tunik çeşitlerine internet üzerinden rastlamak mümkündür. Bu modellerden birini örgünüz için model olarak seçebilirsiniz. Öreceğiniz tunikler ile renkli kombinler hazırlayabilirsiniz.

Aslında örülmesi kolay olan delikli modelleri altından giyeceğiniz ve özellikle son yıllarda çok moda olan uzun düz renkte gömlekler ile kombinleyebilirsiniz.

Örneğin düz ve canlı bir renkte olan delikli tuniğinizin altından giyeceğiniz uzun bir gömlek ile hem tuniğinizin rengini hem de tuniğinizin modelini ortaya çıkarabilirsiniz.

Ayrıca oldukça farklı renk tonlarını iç içe giyebileceğiniz gibi son modaya uygun olarak aynı rengin farklı tonlarını da tunik ve gömleklerinizde tercih edebilirsiniz. Bu şekilde çok daha uyumlu bir görüntü sergileyen bir kombine sahip olursunuz.

Tunikler için son moda renkler arasında bu sezon daha çok hali haki yeşilleri, koyu tonlarda fuşyaları, mavi ile yeşil arasındaki geçiş tonlarını görmekteyiz.

Özellikle tuniklerde her ne kadar kullanılması zor olsa da triko ürünlere olan rağbet artış bulunmaktadır. Bu neden ile de pek çok marka özellikle de fiyatları eskiye kıyas edilecek olur ise daha uygun fiyatlarla piyasaya bazı triko tunik modellerini sunmuştur. Özellikle ince dokuda simli trikolar grili bordolu ve daha pek çok renkte çok ilgi görüyor.

11

 

Yorum Yapın!