Örgü Şapka Modelleri yeni 2018

Şapka geçmişten bugüne etkili ve kalıcı bir imaj oluşturmak adına önemli bir aksesuar olmuştur. Hatta bazı siyasiler şapkayı adeta bir sembol olarak kullanmışlar, iletişim çalışmaları açısından çok başarılı sonuçlar elde etmişlerdir. Şapka adeta onlarla özdeşleşmiş ve etkili bir ileti aracı haline dönüşmüştür.

Örgü şapkalar da şık tasarımlarıyla zarif ve hoş bir görüntü oluşturmaktadır. Birbirinden güzel kadın ve erkek modelleriyle etkili bir imaj oluşturmakla beraber soğuk günler için de baş bölgesini iyi bir şekilde korumaktadır. Peki en son örgü şapka modelleri arasında biraz fikir sahibi olmak ister misiniz?

İşte Örgü Şapka Modelleri!

Erkek ve kadınlar için birbirinden ilginç modeller bulunmaktadır. Che modeli hala tutulmakta, erkek ve kadın kullanıcılar arasında uzun zaman geçmesine rağmen hala revaçtadır.

Öte yandan kasket şeklinde olan örgü şapka modelleri de vardır. Özellikle erkek modelleri arasında en çok tutulan türlerdir. Demir Leydi şapkasını da andıran fakat biraz daha küçük ve tüylü örgü modeller kadınlar arasında yine tercih edilen ürünlerin başında gelmektedir.

Bunun yanında ipli ve aynı zamanda kulak korumalı olan örgü şapkalar, en son örgü şapka modelleri arasında üst sıralardadır. Benzer şekilde ipsiz olup kulaklıklı olan örgü şapkalar da tutulmaktadır. Desenli, hayvan figürlü örgü şapkalar kadın modelleri arasında vazgeçilmez modellerken, erkeklerde yine desenli ve sade modeller daha çok kullanılmaktadır.

Yorum Yapın!