Örgü Şal Modelleri 2018

Örgü dünyasıyla haşır neşir olan bayanların oldukça yoğun bir şekilde uyguladığı modellerin başında gelen son örgü şal modelleri 2018 yılında da geçmiş dönemlerde olduğu gibi örgü dünyasını sallamaya devam edecek.

El emeği göz nuru kavramı ile estetiğin kusursuz bileşimi olan ve özellik soğuk kış günlerinin en vazgeçilmez parçası konumunda bulunan örgü şallar, bizleri soğuktan korumasının yanında şıklığımıza şıklık katan harika birer aksesuar olmaları açısından da ön plana çıkmaktadır.

Sevgimizi de katarak farklı teknikler vasıtasıyla ördüğümüz estetik açıdan fazlasıyla doğurucu şal modellerini kendimiz severek kullanabileceğimiz gibi sevdiklerimize de gönül rahatlığıyla hediye edebiliriz; zira örgü şallar sevdiklerimizin kalbini fethetme konusunda son derece uygun hediyelerdir.

Sadece kış aylarında değil; serin bahar günlerinde de rahatlıkla giyebileceğiniz ve hemen hemen bütün kıyafet kombinleriyle kusursuz bir şekilde uyum sağlayan son örgü modelleri 2018 yılı bayan modasında da kendisine fazlasıyla yer bulacaktır. Özellikle:

Örümcek şal örgüsü,

Firkete şal örgüsü,

File desenli şal örgüsü,

Baklava desenli şal örgüsü,

Simli şal örgüsü gibi göz alıcı ve müthiş tasarımlar, yeni sezonda da elbiselerimizi şıklık açısından tamamlamamıza yardımcı olacak.

Eğer siz de bir yandan yumuşacık şallarla sıcacık bir kış geçirmek isterken; diğer yandan zarafetinizi katlamayı arzu ediyorsanız sizler için hazırlamış olduğumuz örgü şal modellerini incelemenizi tavsiye ederiz.

 

Yorum Yapın!