Örgü Patik Modelleri 2018

Örgü patik yapmak için kendinize özellikle delikli modeller seçebilirsiniz. Delikli tıp işi çok sayıda örgü patik yapımına internet üzerinden rastlamak mümkündür.

Bu modellerden de birini örgünüz için model olarak seçebilirsiniz. Öreceğiniz patikler ile renkli kombinler hazırlayabilirsiniz.

Aslında örülmesi kolay olan delikli modelleri altından giyeceğiniz ve özellikle son yıllarda çok moda olan uzun düz renkte gömlekler ile kombinleyebilirsiniz.

Örneğin düz ve canlı bir renkte olan delikli tuniğinizin altından giyeceğiniz uzun bir gömlek ile hem tuniğinizin rengini hem de tuniğinizin modelini ortaya çıkarabilirsiniz.

Ayrıca oldukça farklı renk tonlarında ve kombinlerinize uygun şekilde giyebileceğiniz gibi ev gezmeleriniz için ayakkabı olarak da kullanabilirsiniz.

Özellikle son dönemlerde ayakkabı markalarını  taklidi ürünlerin de patik şekilde örülebildiğini düşünür isek son modaya uygun olarak aynı rengin farklı tonlarını da patiklerinizi örmeye hemen başlayabilirsiniz.

Seçtiğiniz renklerin son moda renklerden yani özellikle hak, yeşiller ve bordolardan yana belirleyebilirsiniz. Bu şekilde çok daha uyumlu bir görüntü sergileyen bir kombine sahip olursunuz.

Örgü Patikleri Süslemek İçin Öneriler

Örgü patikleri süslemek için öneri olarak ilk başta boncuk işini verebilirsiniz. Kaliteli boncuklarda çok hoş motifler yapabilirsiniz.

İkinci öneri olarak kurdele işini verebiliriz. Çünkü kurdela işi özellikle 3 boyutlu görüntüsü ile kolay yapılan çiçekleri ile çok mantıklı bir süsleme tercihi olacaktır. Çok hoş patiklere sahip olabilirsiniz.

 

 

 

Yorum Yapın!