Örgü Lif Modelleri 2018

En son örgü piyasasında gerçekten bir çeşitlenmenin söz konusu olduğunu belirtmek gerekir. Ayrıca ip sektöründeki renklenme, kalite ve fiyatlardaki çeşitlenmeler örgülere hanımları yöneltmiş bulunmaktadır.

En Son Örgü Lif Modellerinden En Çok Tercih Edilenler

En son örgü lif modelleri arasında öne çıkan yeni trendlerden biri parmak lif olmaktadır. Parmak lifler ile elinizin ulaştığı yerlerde daha verimli bir şekilde liften yararlanmanın mümkün olduğu belirtilmektedir.

Parmak lifler ayrıca kullanımı çok pratik olduğu için de rağbet görmektedir. Biraz parmaktan çıkmaması için sıkı örülmesi gerekli olan bu lif çeşidi parmaklara takarak kullanılmaktadır.

Eldiven liflerde parmak liflere benzeyen bir yapıda olan en son örgü lif modellerinden biri olmaktadır. Eldiven şeklimdeki lifler ile vücut kirlerinden daha çabuk arınmak mümkün olacaktır.

Renk renk eldiven lifler ile aynı zamanda banyonuzun dekorasyonuna da renk getirmeniz mümkün olmuş olacaktır. Ayrıca küçük yaştaki çocuklar içinde eldiven lifleri kullanması diğer liflere oran ile çok daha kolay olmaktadır.

Yazılı liflerde bu sıralar çok popüler olmaktadır. Örmesi kolay olduğu için hemen herkesin ilk denemelerini yaptığı liflere logolar, amblemler, hatta isimler yazmak mümkün olmaktadır.

Bu şekilde yazılar ile romantik yanını gösteren kişiler olduğu gibi liflerini tuttuğu takımın renklerinde ve tuttuğu takımın ismi ile süsleyen çok sayıda fanatik de mevcut olmaktadır. Bu tür liflerin çok sayıda örneği internette bulunmaktadır.

 

Yorum Yapın!