Örgü Kazak Modelleri 2018

Örgü kazak yapmak çok zor ve zahmetli bir iştir. Hazır giyimin çok pratik ve ucuz olduğu son yıllarda örgü kazak ören ve kullanan pek kimse kalmadı.

Fakat hala bir çok erkeğin hoşuna giden hediyeler arasında yerine almakta. Örgü kazak yapmak aslında çok zahmetli bilinir ama çeşitli sitelerde çok pratik ve kısa sürede yapılacak modeller en ince ayrıntılarına kadar fotoğraflı paylaşımlarla anlatılmaktadır. Soğuk kış günlerinde sevdiklerinizi el emeklerinizle ısıtmak gibisi yoktur.

Bebekler için öreceğiniz kazaklarda bebe yünü kullanmalısınız. Bebe yünü bebeğinizin cildine zarar vermeyecek yapıda ve yumuşaklıktadır. Bebekler için öreceğiniz kazaklarda alize gibi tüylü ipler kullanmayınız. Bu ipler bebeğinizin cildinize zarar verecektir.

Son yıllarda gençler arasında da çok popüler bir hal aldı örgü kazaklar. Bordo, gri, haki renkleri kazak modasında zirvede.

Selanik ve saç örgüsü modeli kız erkek demeden herkesin sıkça tercih ettiği modeller arasında. Kış mevsimi biterken ünlü markalarda indirim çılgınlığı başladı. Öremiyorsanız dahi indirimler bitmeden salaş kazaklardan almakta fayda var.

Bu kış genç kızlar yüksek belli pantolonların üzerine kısa kazaklar kullanıyorlar. Koyu kotların üzerine kullanacağınız sarı kazaklar oldukça şık.

Kısa kazaklar alırken kol boyuna dikkat edilmeli. Yetim kol asla kullanılmamalı. Aksine çok daha uzun kollar tercihiniz olmalı.

Uzun kazak sevenlerdenseniz. Balıkçı yaka, etnik desenli kazakları tercih edebilirsiniz. Bu kazakları İspanyol paça yüksek bel pantolonlarla kombine edebilirsiniz.

Kısa kazaklarınızı kalem etekle ve kalın topuklu botlarınızla kombinleyerek hafta sonu buluşmalarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Balıkçı yaka kazaklarınızı zincirli uzun kolyelerinizle kullanabilirsiniz

 

Yorum Yapın!