Örgü Kaşkol Modelleri 2018

Kaşkol modelleri için internetten video izleyerek adım adım öğrenmeniz mümkündür.  Kaşkollar ile kış günlerinde hele de soğuk yazların etkili olduğu Anadolu topraklarında yüzleri korumak için önemli kıyafet parçalarından biridir. Kaşkollar ile yüzünüze uygun şekilde yüzünüzü örtebilirsiniz.

Kendi öreceğiniz Kaşkollar ile yüzünüzü ayazlı günlerde üstelik sizin tarzınızda bir model ile örebilirsiniz. Kaşkollarınızı sıkı sıkıya sarınmadan kışın dışarı çıkmamanız tavsiye edilir.

Ne de olsa soğuk ayazlar yüzü ve özellikle yanakları ve burnu yakmaktadır. Burnu Kırmızı burun ve yanaklar ile bir kış dolaşmak istemiyor iseniz mutlaka kaşkollarınızı yanınıza alın. Özellikle kuru ciltler için ciltlerinde daha kötü tahribatlar oluştuğu için kuru cilt tipine sahip olan kişilerin daha çok dikkat etmeleri gerekli olmaktadır.

Kaşkolleriniz için özellikle ip modasını takip etmekte fayda bulunmaktadır. Ne de olsa aslında örgü modelleri iplerin rengi ve kalitesi ile ortaya çıkmaktadır.

Özellikle haki yeşil tonları bu sene kaşkollerinde yenilik arayışı içerisinde olanlara önerilir. Hem vitrinlerde de çok sık göreceğimiz haki yeşil renginin tonlarında bir kaşkol ile hazır giyim ürünleri ile bir uyum yakalayıp şık kombinler hazırlamak mümkün olacaktır.

Ayrıca özellikle Kaşkollerde artık siyahlardan sıkılmış kişiler için mavinin koyu tonları da tavsiye edilebilecektir. Kaşkolların yapılışını öğrenebilir ve kısa sürede öreceğiniz kaşkoller ile hoş bir kış kombini hazırlayabilirsiniz.

???????????????????????????????

 

Yorum Yapın!