Örgü Elbise Modelleri 2018

Örgü elbise yapmak için pek çok kaynaktan yararlanabilirsiniz. Öncelikle bir zamanlar çok popüler olan moda dergilerini ya da hobi dergilerini tarayabilirsiniz.

Özellikle hafta sonu eki olarak gazetelerin yanı sıra basılan çok hoş örgü elbise yapılışına yer verilen dergileri gazeteler ile beraber alabilirsiniz.

En güzel elbise modellerini pek çok farklı beden ölçülerine sahip mankenler üzerinde de görmeniz mümkün olabilir.

Ayrıca bedenlere göre nasıl örgülerin örüleceği kaç ilmeklene kadar genişliğe sahip olan elbiselerin örülebileceğini bu dergilerden öğrenebilirsiniz.

Öğrenilecek olan örgü elbise modelleri için uygun niteliklere sahip bir ip seçmek hatta hangi ip markasının hangi tür ipinin daha uygun olacağı gibi çok teknik konuşarak bulabilirsiniz. Bu şekilde çok güzel sonuçlar elde edebilirsiniz.

Örgü elbiseler elbiseye sahip olan kişiye uygun bir bedende örülmelidir. Pek çok kişi örgü elbiseler için ne olur ne olmaz düşüncesi ile oldukça büyük başlamaktadır.

Daha sonra ise vücuda uygun olamayan elbiseler ile pek çok kişi için başkasının eşyasını gitmiş gibi bir görüntü oluşmaktadır.

Özellikle sık sık prova ederek örgü elbiselerinizi örmenizde fayda bulunmaktadır. Vücuda tam olan elbiseler örmeniz çok daha hoş bir sonuç ortaya çıkaracaktır.

Örgü elbiseler için aslında belli standart beden ölçülerine uygun ilmek sayıları bulunmaktadır. İnternetten ya elbise modelini seçtiğiniz kaynak üzerinden de bu beden ilmek tablolarını bulmanız mümkün olacaktır.

Yorum Yapın!