Örgü Bayan Yelek Modelleri 2018

Havaların ısınması ile şişler, tığlar, kalın yünler ortaya çıktı ve yelekler örülmeye başlandı. Hemen her mağazada görebileceğini şekilde pek çok marka en son örgü yelek modellerini uzun yelekler şeklinde yapmaktadır.

Yani uzun yelekler şu sıralar çok moda fakat tabi herkesin giydiği yelekler gibi olmasın yeleğim diyorsanız yeleğinizi kendiniz de örebilirsiniz.

Pek çok mağazada örgü modellerinin ne denli yüksek fiyatlar ile satıldığını gördüğünüz zaman ben bunu bir günde 8 liraya mal ederim diye içinizden geçirmişsinizdir.

İşte bu fırsatı kaçırmayın. Şu sıralar salaş modeller çok revaçta kendinize uygun salaş bir yelek örebilirsiniz. Hem rengini de ipini kalitesini de siz belirlemiş olursunuz.

2018 örgü yelek modelleri arasında yer alan beğendiğiiz bir örgü modelini kullanarak yeleğinizi örebilirsiniz. Bu örgü modelinin adı böğürtlen. Böğürtlen modelini yeleğinin her yerinde değil ama omuz kısımlarında, yeleğiniz etek kısımlarında kullanabilirsiniz.

Bu yeleğinize bir hava katacaktır. Böğürtlen hemen herkesin duruşunu sevdiği bir örgü modelidir. Bu modeli öğrenmek için internette hem videolu hem de resimli anlatımları bulmak kolaydır.

Ayrıca yeleklerinizi örerken ajurlu örgü modellerini, nohut örgü modellerini kullanabilirsiniz. Bunlar ile yeleklerinde motifler oluşturabilirsiniz.

Ayrıca modada bir eskiye özlem havası mevcuttur. Yani yeleklerinize kanaviçe işleyerek de sıradan bir görüntüden örgü yelekleriniz kurtarmanız son derece modaya uygun şekilde mümkün olacaktır.

 

Yorum Yapın!