Örgü Bayan Şal Modelleri 2018

Şu sıralar şallar arasında çiçek modelleri çok moda haldedir. Pembeler, mavinin güzel koyu tonları, yeşiller ile şallarınızı sıradanlıktan çıkarabilirsiniz. En son örgü şal modellerini araştırdık.

Eğer modelinizin sıkı durmasını istiyor iseniz size halkalı modelini öneririz. Halkalı şeker modelinin yapılışını arama motorlarından aradığınızda karşınıza pek çok video çıkacaktır. Örgü şal modellerinin anlatıldığı bu videolara bakarak modellerin yapılışını öğrenebilirsiniz.

Kalbur modeli de şallara yakışan bir başka modeldir. Delikli bir model olduğu için örmesi de çok uzun sürmez. Siz işin içine renkler katarak modeli daha çok ortaya çıkarabilirsiniz.

Şu sıra özellikler çocuklar için örülen şallar arasında çiçek motifine daha fazla rastlar olduk. Yapılabilecek en güzel şeylerden biri pembeli, mavili, sarılı güzel iplerden alıp çocuklarınıza ya da kendinize tatlı şallar örebilirsiniz. Çiçekli şallardaki bir ayrı avantaj ise genellikle parça parça örülmesidir.

Yani elinizde şalınızın tamamını taşımazsınız. Her gittiğiniz yere koca çantalar da götürmenize gerek olmaz. Ufak parçaları birleştirdiğinizde çıkan bütün ise göz doldurur. Tabi bu sonucun elde edilmesini sağlayacak en temel faktör renk seçimlerinizdir.

Elinizi korkak alıştırmayın. Canlı renklere yönelin şallarınız çiçek bahçesine dönsün. Ayrıca çiçek modellerinin çoğunun örülmesi de çok kolaydır. Şalınız kısa sürede hazır olur.

 

Yorum Yapın!