Örgü Bayan Bere Modelleri 2018

Yeni örgü bere modelleri için internette arama yaptığınız vakit o kadar çok model karşınıza çıkar ki insan bir türlü karar veremez hale gelir. Zaten çeşitlerin bol olması en karalı insanı bile karar vermekte zorlanır hale getirir. En son bere modellerinden en güzel örme tekniklerini araştırdık ve bu senenin modasına göre yorumladık.

Berelerinizde bu sene de hasır modelini kullanabilirsiniz. Bu örgü modeli kazak, yelek, bere gibi örgü olan her şeyin üzerinde yıllardır görmeye alışık olduğumuz bir modeldir. Ancak hasır motiflerinin modasının hiç geçmediğine de vurgu yapmak gerekir.

Bu sene örgüleriniz için iplerdeki renk çeşitliliği çok fazla olmaktadır. Bir süredir durgun olan ip piyasasında da bir hareketlilik olmaya başladığı bir gerçektir. Bayanlar artık üretkenliği daha çok tercih ediyor. Uzun süredir eline tığ ya da şiş almamış bayanlar beğendikleri bir modelin hatırına bu kulvarlara geri dönüyor.

Bu kadar renk çeşitliliği içinde orijinal bir bere örmek istiyorsanız çift örgü (duble örgü) tekniğini de kullanabilirsiniz. Bunun için birbirine yakışa renkleri seçmeniz de önemlidir.

Bu sıralar bırakın siyahları lacivertlere, askeri yeşillere ve tabi ki bordolara yönelin.

Bu sene bir rengin koyu tonu ile açık tonunun bir arada kullanılarak kombinlenmesi çok moda olmaktadır. Sizde çift örgü tekniği ile ördüğünüz berelerde bu şekilde renk seçimi yapabilirsiniz.

 

 

Yorum Yapın!