Örgü Babet Modelleri ( En güzel)

Örgü babet yapmak oldukça kolay olsa da özellikle ev oturması için tercih edilebilecek olan şık ürünler olmaktadır. Değişik aksesuarlar ile süsleme şansınız olan bu babetler ile aslında kıyafet kombinleriniz ile tam bir uyumu yakalamak mümkün olacaktır.

İpinin kalınlığı siz kullanım durumunuza göre belirleyerek kışlık yazlık ya da mevsimlik babetler örebilirsiniz. Her halükarda ayaklarınız için yararlı olacak bu örgülerde istediğiniz renkleri ve örgü modellerini tercih edebilirsiniz.

Örgü babet çok sayıda hanımın özellikle küçük çocuklar için çok sayıda örnek paylaştığı el işi ürünlerdir.

Çok paylaşım olduğu için çok fazla seçenek ve üretken kişilerin yeni fikirlerini görmek mümkün olmaktadır.

İlk süsleme önerisi olarak kurdele işlerinden bahsedebiliriz. Rengarenk kurdeleler ile süsleyeceğiniz babetler kurdelenin dokusuna da bağlı olarak çok hoş babetlere sahip olmanıza yardımcı olacaktır.

Boncuklar babetler için çok tercih edilen süsleme malzemelerinin arasında yer almaktadır. Özellikle parlak ve kaliteli duran küçük boncuklar ile babetlerinize çok parıltılı ve zarif bir ifade ekleyebilirsiniz.

Bu boncuk süslemeleri için ayrıca inci görünümlü boncukları da tercih edebilirsiniz. Çünkü inci boncuklar her zaman için pek çok tarz ile çok zarif bir uyum içerisinde bulunan bocuklardandır.

Ayrıca pek çok renk ile kolay uyum sağladığı için he renkte kombinleriniz için babetlerinize inci görünümlü boncuklar ekleyebilirsiniz.

 

Yorum Yapın!