Motifli Lif Modelleri

Örgü motifli lif örneği

En sık kullanılan banyo ürünlerinden olan lifler, birçok kişi için hazırda alınabilecek kolay parçalardır. Gelenekler doğrultusunda evlerde el işi olarak yapılan lifleri herkes bilir.

Eğer siz de bu konuda geleneklerinize bağlıysanız, istediğiniz seçimi yapabilir ve kendi liflerinizi kendiniz yapabilirsiniz.

Özellikle farklı şekillerde olan parçalar dikkat çekici olur. Günlük kullanıma uygun basit olanları seçebileceğiniz gibi, çocuklarınız için dikkat çekici ürünler de yapabilirsiniz.

Farklı motifler sayesinde, göze hitap eden ürünler yaparsınız. Elbette eğer il işi kabiliyetiniz yoksa, bu gibi ürürler yapıp satan küçük dükkanları değerlendirebilirsiniz.

Hatta internette bile görebilirsiniz. Anlatımlı görseller ve videolar yardımıyla istediğiniz ürünleri kendiniz yapabilirsiniz. Bu gibi elişi lifler konusunda malzeme seçimi önemlidir.

Özellikle iplerin yumuşak olması gerekir. Böylece banyoda kullanım daha rahat olur. Ayrıca yapım esnasında şiş ya da tığ kullanılabilir. Bu seçilen modelle alakalı bir şeydir.

Tığ işi çok farklı özelliklerde olan kullanışlı lifler yapar, bunları sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. Özel günlerde farklı desenle dikkat çekici olacaktır.

gündelik kullanımda çok tercih edilen parçaya öyle bir ekleme yaparsınız ki, kullanan kişi için çok cazip olur. Bebek ve çocuklar için de özel lifler yapabilirsiniz.

Burada sizin ne kadar başarılı olduğunuz da önemlidir. Görseller ve açıklamalı videolar sayesinde birbirinden farklı, kullanışlı lifler yaparak stresinizi de atabilirsiniz.

Motifleri olan parçalar için özellikli ipler de seçebilirsiniz. Bu iplerin kendiliğinden desen ortaya çıkardığını görmüşsünüzdür.

Bu tarz seçim yaparsanız, siz hiç desenle uğraşmamış olursunuz. Rengarenk ya da sakallı kullanımlar da uygun olur.

Sakallı iplerin yumuşaklığı ve sabunu ya da duş jelini köpürtme özelliği, daha kullanışlı olması ve tercih edilmesi anlamına gelir. Siz de kendi kullanım alanınıza göre şahane lifler yapabilir ve sevdikleriniz için de üretebilirsiniz.

Yorum Yapın!