Kız Bebek Örgü Yelek Modelleri 2018

Kız bebek yelek yapılışını internetten izleyerek ve tabi ki okuyarak öğrenebilirsiniz.  İnternette moda dergilerinde televizyonda yayınlanan programlarda çok farklı modelleri bulabilirsiniz.

Ölçü detayları verilen ve ayrıca örülmesi öğretilmektedir. Kısa sürede adımlı ve şemalı gösterilen örgü modellerinden yelekler için sevdiğiniz bir tanesini seçebilirsiniz. Özellikle sarılı ve pembeli renk tonları her ne kadar klasik olsa da bu sezon yetişkinlerde de moda bir renk olduğu için kız bebek patiklerinde de tercih edilebilir.

Kız bebek yelek yapmak için delikli modeller tercih edebilirsiniz. Özellikle genelde tığ ile kolay örülen modeller olmaktadırlar. Ayrıca delikli modeller diğer pek çok örgü modellerine göre daha kısa sürede örülüp bitebilmektedir.

Delikli modellerde yelekler ile ayrıca içine giyilen kıyafet ile hem renklere daha çok dikkat çekmek mümkün olmaktadır hem de delikli model daha fazla ortaya çıkartılmaktadır. Kız bebek yelek yapabilmek için ayrıca katlı modelleri seçebilirsiniz.

Oldukça havalı bir görünüme sahip olan kat kat yelekler rengarenk şekilde örüldüğünde oldukça sevimli bir görüntü oluşmaktadır. Özellikle kız bebekler için pembeli sarılı turunculu şekilli örülen bu yelekler ile sevimliliklerine sevimlilik katılmış olacaktır.

Ayrıca kız bebeklerinin kıyafetlerinin de tamamlayıcısı olacak kız bebek yelek yapılışı için tok duruşu ile pirinç modelli örgü tekniğini de kullanabilirsiniz. Özellikle sıkı duruşu ile bebeğinizin sırrını da sağlam tutacak bu örgü çeşidinden bebek yeleklerinde ayrıca ip dünyasındaki ip renklerinden birini kullanabilirsiniz.

 

Yorum Yapın!