Kare Lif Modelleri

Örgü kare lif örnekleri

Banyo aksesuarlarından biri olan lif, satışı her yerde yapılan bir üründür. Birçok kişisel bakım mağazasında çeşitli özelliklere sahip lifler görebilirsiniz.

Çocukluğumuzdan bu yana annelerimiz el emeği göz nuru evlerdeki lifleri yapıyordu. Eğer siz de gelenekleri sürdüren biriysen, kendi liflerinizi kendiniz yapabilirsiniz.

Elbette bunun için el kabiliyetinizin olması gerekir. Basit olarak yapılan birçok model vardır. Bu basit olanlarla başlayabilirsiniz.

Hatta örnek bulmak konusunda da zorluk çekmezsiniz.  İnternette sayısız örnek bulabilir ve bunları açıklamalı görseller ya da videolarla yapabilirsiniz.

Kare, yuvarlak, istediğiniz şekilde lif yapabilirsiniz. Hepsi için kolay uygulamalar vardır. Elbette kare yapmak her zaman daha kolay gelir.

Burada büyüklüğe ve nasıl bir şey yapacağınıza karar vermeniz gerekecektir. Böylece istediğiniz şekilde, ip ve şiş seçimini sağlayabilirsiniz.

Sadece şiş kullanabileceğiniz gibi, tığ işinden yapılan ek parçaları da lif üzerine ekleyebilirsiniz. Gül yapabilir ve bunu bir köşeye koyabilirsiniz.

Özellikle çocuklar için yapılan liflerde farklı örnekler yapılabilir. Mesela kuş ile lif yapılabilir ve bu, bebekler ya da çocuklar için harika bir banyo arkadaşı olabilir.

Renk seçiminiz ve buna uygun ip ayarlamanız gerekir. Sakallı ipler banyo için çok kullanışlı olur. Daha çok köpüren yumuşak bu ipler sayesinde, daha kullanışlı lifler yapabilirsiniz.

Örgü kare lif örneği

Aynı zamanda kendiliğinden desene sahip olan ipler vardır. bunlar sayesinde güzel desenli parçalar yaparsınız.

Dışarıdan satın almak yerine özellikle çocuklarınız için daha güvenilir şekilde kendi liflerinizi yapabilirsiniz. Elbette bu tür el yapımı ürünlerin satıldığı yerler de vardır.

İsterseniz bunları da tercih edebilirsiniz. Her evde sıklıkla kullanılan ve mutlaka bulunması gereken parçalar, banyo deneyiminizi sağlıklı ve yumuşacık yapmanızı sağlayacak. Üstelik sevdikleriniz için de lifler yapabilirsiniz.

 

Yorum Yapın!