Kaban Modelleri 2018

Bu sene en son moda kabanlar arasında özelikle kaz tüyü kabanları çok sık şekilde görmüş olduk. O kadar çok gördük ki artık gerçekten bu kabanların çekiciliği henüz kaban almamış olan pek çok kişi için yok olmuş durumda bulunmaktadır.

Ancak yine de pek çok markanın ürettiği farklı modellerdeki kaz tüyü kabanlar orijinal duruşları ile çekiciliklerini korumaktadırlar. Bu konuda etkili olan hususlardan biri de elbette ki bu kabanların fiyatları olmaktadır.

Kabanlarda Trendler

Pek çok kış sezonu için desenli kabanlar tercih edilen ve piyasaya çok fazla sürülen ürünler olmamaktadır. Ancak artık ürünlerde desenlere pek çok marka tarafından yönelim bulunmaktadır.

Pek çok Türkiye çapında hizmet veren ve tesettür ürünleri satan firma bu sene pek çok özel tasarım kaban piyasaya sürmüşlerdir. Özellikle çok hoş çiçek desenli olan kabanlar ilgi çekmiş bulunmaktadır.

Pek çok marka kabanlar için birkaç rengi bir arada kullanarak vücudun şekline göre modele sahip olan uzun kabanlarda üretmişlerdir. Özellikle soft renklere sahip olan bu kabanlar kış ile de uyumlu bir duruşa sahip olmaktadır.

En son moda kabanlar arasında önemli yere sahip olanlarda tabi ki keçe ürünlerdir. Özellikle sağlıklı yapısı nedeni ile birkaç sezondur ön planda olan keçe ürünlere keçe kabanlarda bu sene daha fazla çeşitte model ile eklenmiş bulunmaktadır.

Yorum Yapın!