İğne Oyası Havlu Kenarları 2018

Havlu kenarlarında en çok tercih edilen gösterişli oya çeşidi iğne oyası olmaktadır. Eğer oldukça sade bir havlu tercih etmiş iseniz ve banyolarınıza renk gelsin istiyor iseniz daha renkli iğne oyası ipleri tercih edeceksiniz. Bu sayede aslında banyolara değişik bir hava katmak ve bir tarz oluşturmak mümkündür.

Ayrıca uyumlu renklerde en son iğne oyası havlu kenarları modelleri seçer iseniz diğer banyo aksesuarlarınız ile bir uyum da yakalayabilirsiniz.

İğne Oyalarında Son Trendler

İğne oyalarında çeşitlilik bakımından bir atışın görülmekte olduğu bir gerçektir. Özellikle iğne oyasının vazgeçilmez motifleri olan çiçekli motifler her zaman olduğu gibi son trendler arasında da yerini almış bulunmaktadır.

En son trendlere uygun iğne oyası havlu kenarı yapmak istiyor iseniz sayısını az tuttuğunuz fakat 3 boyutlu ve oldukça büyük motifler tercih edebilirsiniz.

Ayrıca en son iğne oyası havlu kenarlarınız için tercih edeceğiniz renkler ile banyolarınızda uyumu da sağlayabilirsiniz. son dönemlerde aslında mavi tonları, yeşil tonları ve tabi ki her zaman olduğu gibi banyolarda pembenin soft tonları oldukça fazla rağbet görmektedir.

Bu tonlarda bir tercih yapıp şu sıralar banyolarınıza son moda bir görüntü kazandırabilirsiniz. Boyutlandırılmış iğne oyları yapımını da herkes bilmediği için oldukça fazla şekilde misafirlerinizin takdirini toplamanızı sağlayacaktır. Hiç bilmeyen kişiler için internette adım adım iğne oyası yapılışları anlatılmaktadır.

 

Yorum Yapın!