Havlu Kenarı Modelleri 2018 ( Yeni)

Evimizin olmazsa olmazlarından birisi havlulardır. Pek çoğumuzun evinde günlük kullandığı havluların yanında ağır modelleri olan misafirlere ayrılmış havlularımız vardır.

Bu havlulardaki havlu kenarı modelleri çok özeldir. Genellikle ağır el işçiliği isterler. Dantelden havlu kenarları yapmak mümkündür. Bu modellerin ağırları da vardır.

Artık pek çok hanım bu işi meslek edinerek çok da makul fiyatlara el işlerini satmaktadır. Eğer bu işlere yatkınlığınız yok ise bu kişilerden bu havlulardan satın alabilirsiniz.

Havlular pek çoğumuz için hijyendir, hediyedir, süstür, çeyizdir. Havlular hayatımızda pek çok alanda bizimle olan ürünlerdir.

Aslında yıllardır pek çok hanım pek çok havlı kenarı modelini sandığında sakladı. Ama artık internetin yaygınlaşması ile herkes maharetlerini ve ürünlerini paylaşıl olmuştur.

Havlu kenarları havluların bütünleyici parçasıdır süsüdür. Her renkte danteller ile süslü hanımların süslü havlulara sahip olması mümkündür.

Havlunuzun rengine uygun havlu kenarı modeli seçmeniz de önemlidir. Bazen o kadar karışık desenli havlunuz vardır ki ona karışık renkli ve desenli havlu kenarları tercih edebilirsiniz.

Böyle karmaşık desenli süslü püslü havlularınız için sade ve hafif modelleri tercih edebilirsiniz. Ayrıca havlunuzun kalitesi de önem arz eder.

O kadar özenerek yaptığınız havlu kenarlarınızı kısa sürede yıpranacak havluların kenarlarına yaparak ömrünü kısaltmayın.

Havlularınız yıpranırsa o dantelleri alıp başka bir havluya geçirebilirsiniz. Ama tüm havlu kenarları uzunlukları birbirini tutmaya biliyor.

 

 

Yorum Yapın!