Herkese merhaba, ben Aysel Durmaz. Aslen Eskişehirliyim ancak 5 senedir çok sevdiğim ve alıştığım İstanbul’da yaşıyorum. Eğitim için İstanbul’a geldim ancak sonra İstanbul’da eşimle tanıştım ve evlendim. 28 yaşındayım ve 2 yaşında bir kız çocuğum var. Duru, çok sakin bir kız olduğu için kızımı büyütürken bir yandan da blogumla ilgilenebiliyorum.

Blogumda yer alan bilgiler ise genelde evde yapılabilecek el işleri, çeşitli örgü işleri ve yemek tarifleri ile ilgili. Yemek konusunda oldukça deneyimliyim ve birbirinden farklı yüzlerce tarif hakkında bilgim var. Örgü ve el işi konusunda yemek tarifleri kadar bilgim yok ancak eşten dosttan bulduğum birçok örgü ve elişi tarifi de blogumda bulunuyor. Blogumu her gün açıyorum ve elimden geldiği kadar yemek ve örgü tarifi bulmaya ve siteme eklemeye çalışıyorum. Bu yüzden her geçen gün sitemdeki tariflerin sayısı artıyor.

Blogumu açma amacım ise sizler gibi bu konuları önemseyen, hobi olarak yemek yapman ve örgü işlerini yapmaktan hoşlanan kişilerin de yararlanmasıdır. Herhangi bir kişi istediği zaman paylaştığım yemek ve örgü tariflerine ulaşarak kendi hayatlarında uygulayabilirler. Blogtaki tariflerin bazılarını yazarak anlattım, bazılarını ise kısa videolarla anlattım. Özellikle uzun tarifleri videolarla anlatmak çok daha kolay oluyor çünkü 🙂 Sizlerde çok sayıda kişi gibi blogumu ziyaret edebilir, üstelik sizden gelen tarifler varsa onları da siteye eklettirerek tariflerinizin burada paylaşılmasını sağlayabilirisiniz.