Güzel Ve Şık Banyo Fayans Modelleri

Banyo dekorasyonunda sıklıkla faydalandığımız seramik fayanslar, gerek suya, gerekse dış etkenlere karşı dayanaklı olmaları ve kolay temizlenebilme özellikleriyle yoğun bir şekilde tercih edilmektedir.

Her dönemin dekorasyon anlayışına ve tasarım çizgisine hitap edebilme noktasında oldukça başarılı olan en güzel fayans modelleri klasik şekillerde karşımıza çıkabildiği gibi sıra dışı tasarımlar biçiminde banyolarda kendisine yer bulabilmektedir.

Banyolarda klasikleşmiş bembeyaz bir fayans döşemesi kullanmak bizler için çoğu zaman ideal olabilir; ancak bir süre sonra beyazın masumiyeti yerini tekdüzeliğe bırakacaktır.

Bu sebeple sizlere tavsiyemiz; banyo fayansları konusunda klasik çizgiden sıyrılarak farklı bir yaklaşım sergileyen ve eğer banyonuza uyguladığınızda görenlerin hayran kalacağı, iç açıcı modelleri tercih etmeniz şeklinde olacaktır.

Üstelik bu konuda eliniz fazlasıyla güçlü; zira son dönemlerde ortaya çıkan farklı tasarımlar değişiklik beklentinizi ziyadesiyle karşılayacaktır.

Bu konuda sizlere sunabileceğimiz ilk örnek porselen fayanslar. Hem duvarlar, hem de yer döşemeleri için etkin çözüm önerileri sunan seramik fayans modelleri, özel olarak sırlanarak saten formuna bürünmekte ve banyoya son derece modern ve estetik bir hava katmaktadır.

 

Yorum Yapın!