Güzel Lif Modelleri İndir Ve Paylaş!

Bugün çok güzel lif modellerini sayfamızda paylaşacağız. İster bilgisayarınıza indirin dilerseniz facebook sayfanızdan sevdiklerinizle paylaşın

Örneğin Araba motifli örgü lifler ile erkek çocukların dikkatini çekebilirsiniz. Prensesli lifler ile kızları banyo keyfine davet edebilirsiniz.

Eldiven şeklindeki lifler ile çocukları kendi başlarına yıkanmaya teşvik edebilirsiniz. Değişik çizgi film kahramanları modelleri ile öreceğiniz lifler sayesinde çocuklarınıza oyun gibi zevk alacakları banyo zamanları sunabilirsiniz.

Lahana lif modelleri son zamanlar da hem kullanım kolaylığı hem de estetik açıdan rağbet gören bir model olmuştur. Lahana lifler kat kat olması sayesinde daha çok köpürür.

Anadolu insanımızın banyo anlayışını biliriz. Pek çoğumuz banyoda sert sert lifi sırtımıza sürmedik mi temizlendim diyemeyiz.

Bu durumda tabi ki annelerimizin bizi çocukken nasıl banyo yapılır öğütlerinden kalmış bir mirastır.

Muhtemelen bizlerde çocuklarımıza iyi liflendin mi, şöyle sert sert bastır diyeceğiz, kim bilir? Sonuçta bakımımızın bir parçası haline gelmişlerdir. Ama sadece bunun ile kalmayıp kadınların estetik bakışı da çeşitli lif modeli ile kendisini göstermektedir.

En çok indirilenler arasında şu sıra en çok gördüğümüz modelleri kalpli olan modellerdir.

Hemen her çeyiz bohçasından bir adet kalp şeklinde ya da kalp motifi konulmuş bir kare lif mutlaka çıkar. Çeşit çeşit lif modellerinde farklılık oluşturup da çeyizlerinize yeni lifler koymak istemez misiniz?

 

 

Yorum Yapın!