Güzel El Emeği Lif Örnekleri

Banyolarda sabunlanmak için kullandığımız lifler aslında farklı yapıldığı zaman sergi aracı olarak da kullanılabilmektedir.

El işlemeleri sergilerinde bu tür işlemeleri gördüğümüz gibi, çeyizlerde ise lif çeşitlerini fazlasıyla görmemiz mümkündür. Bu tür lif modellerini her yerde bulmanız olasıdır ancak en kolay bulacağınız yer internettir. İnternete girdiğinizde en yeni lif örneklerini bulabilirsiniz.

Çeşit çeşit lif örnekleri arasında eldiven şeklinde lif modelinden tutun da kare, yuvarlak lif örnekleri ile de karşılaşabilirsiniz.

Sevdiğiniz renkte ip bulduğunuzda, bir de tığ varsa lif örmek o kadar da zor değildir. Bu güne kadar lif örmedim diyorsanız o zaman lif örneklerinin bulunduğu sitelerde resimli veya videolu anlatımları da bulabilirsiniz. Elinize hiç tığ ve iplik almamış olsanız bile bu görsellerden bakarak lif örebilirsiniz.

güzel lif örnekleri içerisinden seçeceğiniz modelleri siz de örebilirsiniz. Düz lif örebileceğiniz gibi, hayvan motifli, çiçek motifli, meyve motifli lifler yapabilme olanağınız da vardır.

Beyaz örgü üstüne pembe ve yeşil iplerle çiçek motifleri, beyaz örgü üstüne kırmızı ve pembe baykuş motifleri, beyaz örgü üstüne pembe veya kırmızı çiçek sepeti resmi, yıldız şeklinde lif modelleri, çocuk elbisesi şeklinde lif modelleri yapabilmek için sitelerde araştırma yapabilir, bunların nasıl yapılacağını da bu sitelerdeki görsellerden öğrenebilirsiniz.

Yaptığınız lifleri ise isterseniz banyonuzda kullanın, isterseniz çeyizinize koyun, isterseniz el işi sergilerinde sergileyin.

 

Yorum Yapın!