Güzel Dekoratif Salon Örnekleri

Güzel ve dekoratif salonlar için öncelikle salon sahiplerinin ne tür ürünlerden hoşlandığımı belirlemek önemli bir husus olmaktadır.  Öncelikle salonlar için kullanılacak olan mobilyalar ile kapıların uyumu dikkat edilmesi gereken konulardan biridir. Daha sonra yerlerin parkemi yoksa fayans mı olduğu mobilyaların seçimi için önemli konulardan bir diğeri olmaktadır.

Daha sonra ise bu yer döşemelerinin renk tonları oldukça büyük bir öneme sahiptir. Özellikle açık tonlardaki parkelerin üzerinde çoğu koyu tonlardaki mobilyalar ve bunların içinde özellikle ahşap dolaplar, tv sehpası ve buna benzer ürünler çoğu zaman hoş bir görüntü oluşturmamaktadır.

Özellikle küçük salonlara sahip olan kişiler için salonlarını büyük gösterecek olan son moda salon aksesuarlarından biri aynalar olmaktadır.

Özellikle kalın çerçeveli aynalar yerine ince ve çerçevesiz ve genellikle özel kalem ürünleri tercih etmekte fayda bulunmaktadır.  Bu aynalar ile salonlarınıza nasıl bir derinliğin kazandırılabildiğini hayretle fark edebilirsiniz.

Özellikle orta sehpalar için en güzel dekoratif salonlarda şık tepsiler üzerine aksesuarların yerleştirilmesi çok fazla tercih edilmektedir.

Özellikle parlak ve daha çok aynalı tepsiler üzerinde hoş ve şık vazoların dekorasyonların vazgeçilmez bir parçası haline gelmesi söz konusu olmaktadır. Ayrıca canlı çiçekler ile de orta sehpalarınıza can getirebilirsiniz. Odanın dekorasyonuna uygun renk tonlarındaki çiçekler ile orta sehpalarınızı süsleyebilirsiniz.

Yorum Yapın!