Erkek Bebek Yelek Örnekleri 2018

Erkek bebek yelek yapılışını internetten öğrenmek mümkün olmaktadır. İnternetin örgü dünyasına da bu kadar çok girmiş olduğu göz önüne alınacak olur ise çok farklı modele sahip olan erkek bebek yelekleri kısa sürede örülebilmektedir.

Erkek bebek yelekleri öncelikle yeni doğan bebekler için renk renk ve model model örülmektedir. Özellikle tuhafiyelere girecek olur iseniz pek çok tuhafiyede emekçi kadınların örmüş oldukları örgü bebek yeleklerini görmeniz mümkün olacaktır.

Oldukça da uygun uygun bir fiyat ile satılan bu hazır yelekleri de alabilirsiniz. Ayrıca tuhafiyeye gider iseniz bebekler için örmek istediğiniz örgüler için de özel ipler ve onların müthiş hoş renkleri sizi kendisine çekecektir.

Boş zamanlarınız için ve özellikle televizyon izler iken zamanınızın boş yere ölmemesi için bir örgüye başlayabilirsiniz.

Erkek bebek yeleklerinde özellikle tek iş pirinç modelini görmek mümkündür. Farklı modeller bir arada da kullanılabilir.

Ama pirinç tok duruşu ile bebek yeleklerine hoş bir görünüm kazandırmaktadır. Ayrıca son günlerde örgülerden ayakkabıların ya da takım elbiselerinin yapılmaya başlandığı için diyebiliriz ki kumaş yeleklere benzer şekilde erkek bebek yapılışını da tercih edebilirsiniz.

Bu şekilde ayrıca bebek yeleklerine bir espri de katmış olursunuz. Koyu maviler haki yeşiller ve tabi ki kahve tonları çok trend bir yeleğe sahip olunmasını sağlayacaktır.

Yorum Yapın!