Erkek Bebek Patik Örnekleri 2018

Erkek bebek patik yapmak için daha çok sade modeller tercih edilmelidir. Özellikle bebeklerin ayak tabanlarının rahatlığına dikkat edilmelidir.

Ayrıca özellikle bebeklerin çocuk ve yetişkinlere oran ile daha fazla ısı kaybettikleri dikkate alınarak biraz da olsa diğer patiklerden daha kalın olması için kalın ipler tercih edilebilir. Erkek bebek patik için ufak bir örgü ürün olduğu için kısa sürede tamamlanmaktadır.

Ayrıca erkek bebek patikleri için özel olarak bebekler için üretilmiş olan bebek iplerini kullanabilirsiniz. Daha çok bebeklere uygun soft renklere sahip olan bu ipler özelikle anti bakteriyel olması nedeni ile ilgi görmektedir.

Ayrıca patikler dışında da diğer bebek örgü ürünlerini de diğer pek çok bebek ürününde olduğu gibi anti bakteriyel ürünler arasından seçebilirsiniz.

Erkek Bebek Patiklerini Süslemek İçin Öneriler

İlk öneri olarak bebek patiklerinin rengi ile uyumlu olan bir kurdele ile erkek bebek patikleri süslenebilmektedir. Örgü bebek patiklerinin özellikle ayak bileğine denk gelen kısmından kurdeleni ile bir şerit geçebilirsiniz.

Örgü erkek bebek patik yapılışı için tercih ettiğiniz sade örgü modeli üzerine özellikle erkek çocuklarının sevdikleri araba, köpek gibi işlemeler yapabilirsiniz. Ayrıca bu şekilde hazır satılan armaları patiklerin üzerine dikebilirsiniz.

Bebekler için özellikle ses çıkaran ürünler oldukça sevdikleri ürünler olmaktadır. Patiklerinde üstüne ufak çanlar eklemeniz mümkün olacaktır. Bebeğini ayaklarını oynattıkça çıkan sesten büyük bir mutluluk duyacaktır.

 

Yorum Yapın!