Erkek Atkı Bere Örgü Modelleri 2018

Atkı ve bere birbirinin tamamlayıcısı iki kombin olarak, kış ve bahar aylarında hem göz kamaştırıyor hem de soğuk hava şartlarında muntazam bir görev üstlenmiş oluyor.

Erkek atkı ve bere modelleri genelde siyah, lacivert, gri tonları, kahve tonları ve bordo renklerinde olmaktadır. Hem kış şartlarına özgü renkler olarak hem de erkeksel tercihler bağlamında erkek atkı bere örgü modelleri koyu renklerde olmaktadır.

Tabi ki, bu renklerin karışımını yaparak uygun modeller üretmek de sizin tercihinize bağlı bir durum. Yeteneklerinizi konuşturmalısınız. Zira erkek atkı bere örgü modelleri kış ve bahar aylarında bir erkeğe verilecek en güzel hediyedir.

Babanıza, kardeşinize, eşinize ya da erkek arkadaşınıza öreceğiniz modellerle hem onları soğuk hava şartlarından koruyucu bir rol üstleneceksiniz hem de emeklerinizle onları mest edeceksiniz. Bazı haklı feminen tepkiler bu konuda sonuca ulaşır mı bilinmez.

Ancak şu anki gidişat erkeklerin eline örgü almayacağı yönündedir. Dolayısıyla size atkı ve bere örerek sürpriz yapmak isteyecek bir erkek bu çağda pek mümkün gözükmemektedir. Önümüzdeki çağlarda olabilir mi bilinmez tabi. Umudu kesmemek gerek.

Yapabilmek için;

Erkek atkı bere modelleri çok basit yöntemlerle yapılabilmektedir. Lastik örgü örmek için, 2 ters 2 düz yapabilirsiniz. 5 ters 5 düz ile kalın çizgili modeller üretebilirsiniz. Farklı renklerle bu teknikleri uygulayarak birbirinden güzel atkı ve bere takımları üretebilirsiniz.

Yorum Yapın!