En Son Örgü Şal Modelleri 2018

Örgü şallar, özel günlerde kadınların imdadına yetişen giysiler olarak karşımıza çıkıyor. Kıyafetlerinizi bin bir zahmetle, özenle hazırladığınız bir galada, nikah ya da düğün töreninde hava birden bozuluveriyor. Sanki size kasıtlı bir şekilde davranırmışçasına özenle seçip aldığınız kıyafetinizin üzerine alakasız renk ve desenlerde mont, hırka gibi giysileri giymenizi istiyormuşçasına size bunu yapmayı zorlayıcı kılıyor. Ancak bu gibi durumlarda imdadınıza örgü şallar yetişiyor.

Hem bedeninizi bir ölçüde sıcak tutuyor hem de kıyafet kombinenize gölge düşürmüyor. Dolayısıyla renk renk, desen desen örgü şal modellerini dolabınızda tutmanızın hiçbir zararı olmaz. Aksine sizin için bir can simidi olmaktadırlar. Peki, en son örgü şal modelleri hakkında biraz bilgiye ne dersiniz?

Dantelli üçgen şalllar

Örgü saçaklı şallar

Örgü desenli şallar

Tığ ile işlenen şal modelleri

Gelin Adaylarının En Büyük Kurtarıcısı

Özellikle gelin adaylarının, düğün törenlerinde hava gibi faktörlere bağlı olarak üzerine beyaz bir örgü şal alması, bu olumsuz durumu absorbe etmektedir.

Gelin adayları için tabi ki elbisenin modeline göre de değişkenlik gösteren bir görgü şal olması gerekmektedir. Ancak beyaz renkte dantelli ve üçgen örgü şallar düğün merasimleri için ideal örgü şallardır.

En son örgü şal modelleri kategorisinde şal modellerini irdelemiş bulunmaktayız. Sadece özel günleriniz için değil normal günlerde de şık ve modern bir görüntü oluşturmak adına örgü şallar tercih edilmelidir.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Yorum Yapın!