En Son Örgü Patik Modelleri 2018

Patikler, kış aylarında ayaklarımızı sıcak tutmak için kullandığımız en mantıklı giyeceklerdir. Neden mantıklı olarak tanımladığımızı anlatacağız. Elbette kış aylarında ayaklarımızı sıcak tutulması için ev ortamında terlik kullanmak da bir yöntemdir. Ancak evin birçok noktasında ayağımıza taktığımız terlikleri bir şekilde unutabiliyoruz. Dolayısıyla soğuk kış günlerinde yapacağımız en mantıklı tercih patikler olacaktır.

Evin içinde ayağımıza giydiğimizde hiçbir sebeple çıkmayacak olan patikler bir çorap işlevi görecek ve ayaklarımızı çoraptan daha sıcak tutacaktır.  Ancak bazı insanlarda ayak üşümesi çok daha fazladır. Terlik giymek bir alışkanlık haline de gelmiş olabilir.

Terlik giymenin zaruriyet olduğu durumlarda daha ince patik modellerine yönelerek patik ve terlikler aynı anda giyilebilir. Öte yandan, patikler o kadar şık bir şekilde tasarlanıp örülmektedir ki, el emeği göz nuru olan bu patiklerin manevi değeri de bulunmaktadır.

5 tığ şişle örülen patikler desenli ve renkli patikler olmakla birlikte en zor örülen ve emek verilen patiklerdir. Peki en son örgü patik modelleri hakkında bilgi sahibi olmak ister misiniz? İşte en son örgü patik modelleri:

5 tığ şişle örülen patikler ince desenlerle işlenen, çeşitli renkli motifleri içerisinde barındıran patiklerdir.

Bebekler için sandalet patik modelleri tutulmaktadır. Hatta bu patiklerin converse şeklinde olanları da revaçtadır.

Yaprak desenli patik modelleri

Boncuklu patik modelleri

Yorum Yapın!