En Son Örgü Bere Modelleri 2018

Bereler soğuk kış günlerinde, en önemli eşyamızdır. Ancak üşümemek kadar güzel bir görüntü oluşturan bere kullanmak da çok önemlidir. Sadece üşümemeyi ya da sadece görselliği göz önünde bulundurarak bere tercihi yapmamalıyız. Bere tercih ederken her ikisini de göz önünde bulundurursak mantıklı bir tercihte bulunmuş oluruz. Bazı insanlar bere kullanımını sadece baş bölgesinin üşümemesine odaklar.

Bazısı da sıcak tutma özelliğini geri plana atıp yalnızca görselliğe bakarak bere kullanır. İki uygulama da yanlıştır. Ne üşümemek adına komik ve kötü görüntüler verelim ne de güzel görünmek adına üşüyüp hasta olalım. İkisinin ortasında bir tercihle soğuk kış aylarını sağlıklı bir şekilde atlatalım. Peki en son örgü bere modelleri hakkında biraz bilgi sahibi olmaya ne dersiniz?

İşte en son örgü bere modelleri

Kadın, erkek ve çocuk berelerinde alın ve kulakların kapatılması önemlidir.

Kadın bereleri için kafa bölgesini hiçbir boşluk bırakmayacak şekilde saran desenli örgü modelleri revaçta. Çok abartıya kaçmadan hayvan şeklini alan bereler de tercih edilmektedir. Kulaklı bereler de yine aynı şekilde revaçtadır. Ponponlu bere çeşitleri aynı şekilde tutulmaktadır.

Erkek berelerinde ise sportif bereler tercih edilmeye devam ediliyor. Örgü bereler de bu sportifliği yakalamak ince bir işçiliği gerektiriyor. Örgü berelerde, alın bölgesi sıkıca sarılarak tepe de hafif bir boşlukla bu sportiflik yakalanabiliyor. Yine kulaklıklı bereler erkek berelerinde tercih edilmektedir.

Çocuk berelerinde ise hayvan figürlü ve şekilli bereler kullanılıyor. Yetişkin erkek ve kadın berelerinin aksine özellikle komik ve şirin görüntü vermesine dikkat ediliyor. Ponponlu ve ipli bere çeşitleri çocuk berelerinde tutulmaya devam ediliyor.

Yorum Yapın!