En Son Örgü Bebek Yelekleri

Örgü yelekler, her yaş grubundan insanın tercih edebileceği giyecekler olarak karşımıza çıkıyor. Kış ve bahar aylarının vazgeçilmez kıyafetleri olan örgü yelekler, yaz aylarının serin geçen akşamlarında da imdadımıza yetişiyor. Özellikle küçük çocuklara o kadar yakışıyor ki, birbirinden farklı modellerle adeta onların tatlılığına tatlılık katıyor. Peki, minicik bedenlere sahip çocuklarımız için en iyiyi arayan ebeveynler, en son örgü bebek yelekleri hakkında bilgi sahibi mi? İşte en son örgü bebek yelekleri hakkında kısa ama önemli bilgiler:

Pembe uniseks bir renk olarak yine göz dolduruyor. Kız ve erkek çocukları için tasarlanan örgü yeleklerde pembe ağırlıklı renklerin kullanıldığını görüyoruz. Uzmanlar, pembenin dengeli bir şekilde tercih edildiğinde özellikle erkek çocuğun cinsel kimliğini keşfetme aşamasında bu renklerin zararlı değil aksine yararlı olacağına işaret ediyor.

Hayvan figürlü yelek modelleri yine göz dolduruyor. Ayıcıklardan arılara, arılardan eşeklere, eşeklerden civcivlere kadar birçok hayvan figürü örgü yelek modellerinde kullanılıyor.

Ev desenli yelek modelleri geçmiş yıllardan bu yana küçük çocukların sırtlarında. 2016 yılında da vazgeçilmez modeller olarak karşımıza çıkıyor

Kız çocukları için dantel yakalı modeller yine revaçta. Birbirinden hoş ve anlamlı dantellerle örgü yeleklerini süsleyebilir ve kız çocuklarınızı sevimli birer kelebek haline dönüştürebilirsiniz.

Üçgen, kare, dikdörtgen, daire şeklinde tasarlanan yelekler de klasik olsa da 2016 yılının yelek modelleri arasındaki yerini alıyor.

Yorum Yapın!