En Son Moda Gelinlikler 2018

Gelinlikler her genç kız için yıllarca hayali kurulan çok özel günlerin kıyafetleri olmaktadır. Bu neden ile de özellikle çok farklı ve güzel gösteren gelinlik modelleri her zaman için aranan modeller olmaktadır. Bu neden ile de gelinlik sektöründe büyük bir talebin var olduğu bir gerçektir. Sonuç olarak bugün özel tasarım gelinlik çeşitleri artış göstermiştir.

Gelinlik modasına her geçen gün yeni bir trend hakim olmaktadır. Bu şekilde aslında çok sayıda seçenek gelin adaylarına sunulmaktadır.

Pek çok gelin adayı için özellikle internet üzerinden paylaşılmış olan tasarım en son model gelinlikler rehber olmaktadır. Sonuç olarak bugün internet üzerinden gelinlik modeline karar vermek oldukça sık yapılan bir işlemdir.

En son model gelinliklerin arasında özellikle 2016 yılında daha çok ağır işlemleri ve ağır pelerinleri olan modelleri görmek mümkün olmaktadır.

Etek kısımları sade olsa da gelinliklerin üst kısmı ve özellikle yakalarında ve omuz başlarında çok fazla taş işlenmiş şekilde dikkat çekmektedir.

Aslında dünya üzerindeki özellikle Hint ya da Pakistan kültürleri gibi kültürlerdeki ağır işlemeli gelinlik modellerinin beyaz versiyonları düğünlerde daha çok sık görülecek olan modellerden bazıları olmaktadır.

Özellikle pek çok kişi diğer gelinlerden çok daha farklı gelinlikler hayal etmektedir. Çok ünlü bir gelinlik markası tarafından üretilmiş olan bu ağır işlemeli gelinlik modelleri henüz Türkiye düğünlerinde çok görülmeye başlanmamıştır.

Yorum Yapın!