En Son Moda Abiyeler 2018

En son moda abiyeler ile özellikle düğünlere gidecek iseniz kesinlikle beyaz tonlarında abiyeleri tercih etmemek gerekmemektedir. Ancak abiyelerde taşlı modeller oldukça dikkat çekici olmaktadır.

En son moda abiyeler arasında özellikle yeşil tonları bu sıralar çok popüler abiye renklerinden biri olmaktadır.  Abiye modellerinde renkli taşları tercih eder iseniz özellikle tesettürlü bayanlar için sade eşarp tercih etmelerinde yarar bulunmaktadır.

Abiyelerde Renk Seçimi

En son moda abiyelerde ayrıca kırmızı tonları her zaman için daha fazla tercih edilen renkte abiyeler olmaktadır.

Özellikle kızıl tonları gücü temsil ettiği için ciddi ortamlar için tercih edilen olarak kırmızı tonlarında abiyeler çok daha hoş bir izlenim için tercih edilmelidir.

Siyah her zaman için abiyelerde taşların parıltılarını ortaya çıkaran ve çok şık duran renklerde abiyelerdendir. Siyah abiyelerde ayrıca kullanılan zırh benzeri işlemeler ile çok şık ve ilgi çekici abiye modelleri de bulunmaktadır.

Siyah ve kırmızı her zaman için abiyelerde en çok tercih edilen abiye renklerinden olmaktadır. Bu renklerin yanında son zamanlarda hoş maviler de abiye renkleri arasında yet almaktadır.

Ayrıca soft ve sevimli renklerde kumaşlardan dikilmiş olan hoş abiyelerin vücuda oturanları olduğu gibi prenses modele sahip olanları da bulunmaktadır.

Pembeler özellikle abiyelerde balolar için genç gösteren bir hava oluşturmaktadır. Özellikle genç kızlar için gereksiz yere olgun bir görünüm kazanmamaları için pembe tonları abiyelerden birini tercih etmeleri tavsiye edilmektedir.

Yorum Yapın!