En Son Giyim Tarzları 2018

Moda gerçekten de her gün yenileşmekte ve değişmektedir. Modayı takip etmek de bir o kadar zorlaşmış olmaktadır. En son giyim tarzlarını öğrenmek için vitrinleri dolaşmamız bazen gerekli oluyor.

En son giyim tarzlarına bakacak olursak soğuk kış günleri kendini göstermeye başladı dolayısıyla kalın yünlü kıyafetler de günlük hayatta sıkça kullandığımız parçalar haline geldi.

Bu senede salaş hırkalar oldukça rağbet olduğunu görmekteyiz. Uzun hırkalar, uzun yelekler çok revaçta olmaktadır.

2018 kışında çokça gri ve koyu mavi tonları ön planda olmaktadır. Bu sene hırkalarda kullanılan ve şişman gösteren selanik modellerinden ve balıkçı yaka hırkalardan uzak durun! Daha çok saç örgüsü modelleri hırkaları tercih edin. Bu model bu senenin trendi olmaktadır.

Hırkalarda bu sene ara boy yok. Kullanacağınız hırkalar ya çok kısa ya çok uzun olmalıdır. Çok kısa hırkaları yüksek bel pantolonlarla uzun hırkaları ise mini eteklerle kullanabilirsiniz.

2018 kışında geçen senelerde çok trend olan kürklü, tüylü hırkalar tamamen demode oldu. Gardolabınızdan bunları bir süre çıkarın. Kol ve cepleri deri detaylı modellere yönelim de görülmüyor değil. Alışveriş listesinde bu tür parçalara yer verebilirsiniz.

Çünkü kısa bir süre sonra tüm vitrinlerde bu parçaları göreceksiniz. En son giyim tarzlarını yakalamak isteyenler için her zaman mağaza vitrinleri rehber olmuştur. Zaten çoğu zaman vitrinlerde aynı renkler ve benzer ürünler görmekteyiz.

Yorum Yapın!