En Güzel Resimli Şiirler

Şiiri herkes sever. Önceden şiir defterlerine yazdığımız şiirlerimizi artık istersek bilgisayar ortamında da çok basit olarak hazırlayabiliriz.

Eğer şiir yazmayı seviyorsanız beğendiğiniz bir fotoğrafın üstüne resim düzenleme programını açarak bir şiir yazabilir ve bunu isterseniz sosyal paylaşım sitesinde yayınlayıp beğeni alabilirsiniz. Eğer o şiiri sevgilinize yazdıysanız paylaşırken ona da ithaf edebilirsiniz.

Resimli Şiirleri Nereden Bulabilirsiniz?

Eğer şiir yazmayı bilmiyorsanız yapabileceğiniz şey, internete girip şiir sitelerinden faydalanmak olabilir. Buralarda en güzel şiirler yer almakta ve genellikle de bir kadın resmi, dolunay, gül resmi üzerine yazılmış şiirleri görürsünüz. Bu şiirleri isterseniz ve beğenirseniz sosyal paylaşım sitelerinde paylaşabilirsiniz. En güzel resimli şiirler internetteki bu sitelerde kolayca bulunabilir.

Buradan araştırarak beğeneceğiniz şiiri ve resmi isterseniz masaüstü yapıp bilgisayarınızda kullanabilir, isterseniz sevgilinize bir jest olarak sosyal paylaşım sitesinde paylaşabilirsiniz.

Bazen şiir ile de bütünleşen resimlere de rastlayabilirsiniz. Fırtınadan bahseden bir şiir için fırtınaya tutulmuş bir gemi figürü kullanılabilir.

Eğer çocuklarla ilgili şiir varsa bu şiirle beraber bir çocuk resmini görebilirsiniz. Günbatımı, deniz gibi görseller de resimli şiir paylaşımlarında çok görülen objelerdir.

En güzel resimli şiirler internette bulunabilecektir. Bu tür sitelere girdiğinizde yüzlerce, binlerce resimli şiire rastlayabilirsiniz. Yazarı belli olmayan şiirler yanında tanınmış şairlerin, halk ozanlarının şiirleri de bu sitelerde boy gösterir. Elbette ki konusuna uygun resimlerle bu sitelerde bulunurlar.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Yorum Yapın!